Relacja z Targów Edukacyjnych z udziałem UE Katowice

W dniach 23-25 i 29 stycznia 2018 roku spotkaliśmy się z kandydatami na Targach Edukacyjnych w Tarnowskich Górach i Oświęcimiu. Frekwencja na targach zdecydowanie dopisała - rozmawialiśmy z około 2. tysiącami kandydatów!

Przez trzy dni w Ekonomiku w Tarnowskich Górach odbywał się Festiwal Przedsiębiorczości, który składał się z wykładów, warsztatów i przestrzeni wystawienniczej. Naszą Uczelnię reprezentowali:
dr Witold Gradoń (wykład pt.: "System finansowy – krwioobieg pieniądza w gospodarce"), dr Michał Jaśniok (wykład pt.: "Co tak naprawdę sprzedajemy? O marketingowych poziomach produktów FIFA 18 i The Sims 4"), Marek Kiczka ("Współpraca z mediami, czyli jak grać do jednej bramki") oraz przedstawiciele Biura Komunikacji Marketingowej, którzy chętnie odpowiadali na pytania kandydatów.

Natomiast 29 stycznia 2018 roku odbyły się XIII Powiatowe Targi Akademickie w "Konarze" – "Absolwent 2018" w Liceum Ogólnokształcącym nr I im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu. Podczas uroczystego otwarcia targów obecni byli: Konsul Generalny Francji Pan Frédéric de Touchet, Starosta Oświęcimski Pan Zbigniew Starzec, Dyrektor Liceum Pani Jolanta Bąk, dyrektorzy szkół oraz przedstawiciele okolicznych placówek. Nasze stoisko odwiedzili uczniowie z Powiatowych Zespołów nr 4 i 6 oraz Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego, uczniowie Powiatowych Zespołów nr 9,10 i 11, uczniowie Powiatowego Zespołu nr 2 i Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego, uczniowie Powiatowego Zespołu nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. ks. St. Konarskiego w Oświęcimiu.

Kandydatom opowiadaliśmy o studiach, programach edukacyjnych oraz zbliżających się Dniach Otwartych (22 marca 2018 r.), organizowanych na naszym Uniwersytecie, a także obdarowaliśmy zainteresowanych atrakcyjnymi nagrodami, wygranymi w Kole Fortuny.

Dziękujemy za przybycie i doskonałą frekwencję!