Relacja z XX Ogólnopolskich Targów "Edukacja 2018" w Spodku

W dniach 27-28 marca 2018 r. odbyły się największe targi edukacyjne w regionie. Katowicki Spodek znów stał się centrum naukowym dla wszystkich poszukujących swojej "pomaturalnej drogi". Podczas tego wydarzenia nie zabrakło również przedstawicieli naszej uczelni. Zapraszamy do obejrzenia relacji!

Relacja z XX Ogólnopolskich Targów

W ramach projektu "Mobilne UEKato" reprezentanci naszej uczelni regularnie odwiedzają śląskie miasta, w których organizowane są najlepsze inicjatywy kierowane do kandydatów. W dniach 27-28 marca br. swoją ofertę edukacyjną prezentowaliśmy na XX Ogólnopolskich Targach "Edukacja 2018" w katowickim Spodku.

Targi "Edukacja" od wielu lat umożliwiają prezentację ofert placówek dydaktycznych na różnych poziomach nauczania. W tym roku udział w targach wzięły szkoły wyższe z całej Polski, a także szkoły językowe, zawodowe i policealne oraz instytucje wspierające edukację. Głównym celem wydarzenia jest zaprezentowanie jak najszerszej oferty edukacyjnej jego adresatom, czyli młodzieży szkół gimnazjalnych, średnich oraz studentom z naszego regionu.

Zachęcamy do obejrzenia galerii poniżej!

Relacja z XX Ogólnopolskich Targów