Ruszył semestr letni programów EUD, AME oraz ELiT

W marcu 2018 r. Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomir Smyczek uroczyście zainaugurował semestr letni programów edukacji ekonomicznej dla dzieci i młodzieży w roku akademickim 2017/2018. Bierze w nich udział ponad 300 uczniów!

Pierwsze zajęcia dla Ekonomii dla Liceum i Technikum poprowadził dr Łukasz Szewczyk nt. przedsiębiorców i twórców globalnych marek. Akademię Młodych Ekonomistów rozpoczęła dr Maria Buszman, która opowiedziała o komunikacji interpersonalnej. Natomiast o postawie wobec pieniędzy z najmłodszymi uczestnikami programów, w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego, rozmawiał nasz absolwent - Marcin Domagała - z BZWBK, ogólnopolskiego Partnera Programu.

Zajęcia dla rodziców poprowadziła psycholog Monika Korczak. Poświęcone były temu, jak pomóc rozwijać dziecięce talenty.

W ramach EUD i AME odbędzie się 6 spotkań, natomiast w programie ELiT zaplanowaliśmy 9 spotkań.  Tematy zajęć oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronach programów:

Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania programami - bierze w nich udział ponad 300 osób!
Wielu uczestników przyjeżdża ponad 100 km, aby wziąć udział w zajęciach!