Ruszyły kolejne edycje programów edukacji ekonomicznej

W październiku ponad 500 uczestników oficjalnie rozpoczęło kolejne edycje programów edukacji ekonomicznej dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych prowadzone na naszym Uniwersytecie.

Podczas uroczystej inauguracji dla programów Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD), Akademii Młodego Ekonomisty (AME) oraz Ekonomii dla Liceum i Technikum (ELiT) ślubowanie najmłodszych studentów przyjął Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomir Smyczek. Na pierwszych zajęciach dzieci dowiedziały się skąd się wzięły pieniądze, młodzież AME zajmowała się marketingiem, a ELiT teorią i praktyką rachunkowości.

4 października br. inauguracyjny wykład nt. "Wspierania twórczości w organizacjach" dla słuchaczy Uniwersytetu Ekonomicznego Trzeciego Wieku wygłosił Prodziekan Wydziału Zarządzania ds. Rozwoju prof. dr hab. Wojciech Dyduch. Ponad 250 słuchaczy odśpiewało wraz z zespołem i przy akompaniamencie słuchaczki Małgorzaty Hansel-Golińskiej uroczyste "Gaudeamus Igitur".