Spotkanie dla kandydatów w Rybniku

17 marca w Rybniku odbyło się spotkanie dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W ramach spotkania odbyły się wykłady i warsztaty dla młodzieży.

Szczegółowy harmonogram spotkania:

• 9:20 - przywitanie na auli,

• 9:30 - 11:20 - warsztaty:

• ZS nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera z Żor - prowadzenie dr K. Niestrój,
    • ZS nr 2 im. W. Korfantego z Jastrzębia-Zdroju - prowadzenie dr P. Hanus
    • Gimnazjum Publiczne w Kryrach
      • zajęcia pierwsze: "Najsłynniejsza liczba niewymierna", prowadzenie dr Monika Miśkiewicz-Nawrocka,
      • zajęcia drugie: "Folklore in numbers - How much do we know about Polish culture?", prowadzenie mgr Kinga Stolarczyk, filolog, instruktorka Zespołu "Silesianie", absolwentka naszej Uczelni.

• 11:45, aula - prelekcja-wykład aktywny "Metoda małych kroków – Kaizen w życiu", poprowadzenie praktyk: Pani Katarzyna Nowosielecka, kierownik sprzedaży pośredniej z firmy Cartrack. Tematyka będzie dotyczyła KAIZEN i jakości w codziennym życiu.

Dziękujemy za przybycie!