Spotkanie z młodzieżą w Jastrzębiu-Zdroju

29 marca 2019 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju odbyło się spotkanie dr Katarzyny Olejko z Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z uczniami klasy III a Technikum o profilu ekonomicznym.

Spotkanie z młodzieżą w Jastrzębiu-Zdroju

W ramach realizacji umowy patronackiej podpisanej przez szkołę z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach dr Katarzyna Olejko wygłosiła wykład na temat roli sprawozdania finansowego w procesie podejmowania decyzji.

Te z założenia trudne zagadnienia zostały młodzieży przybliżone w sposób prosty i ciekawy, a przede wszystkim praktyczny. Cześć naszej młodzieży z pewnością swoją przyszłość zawodową łączy z pracą w księgowości, więc każda dodatkowa możliwość zdobywania nowych informacji w tym zakresie sprzyja ich rozwojowi zawodowemu. Dziękujemy za inspirujące i ciekawe zajęcia - Renata Niemczyk wychowawca klasy III aT.