"Studiuj w Katowicach"

11 maja przed budynkiem CNTI zaparkowało mobilne studio nagrań, w którym studenci mieli okazje opowiedzieć, dlaczego Katowice to najlepsze miejsce na rozpoczęcie kariery naukowej. Już niedługo pojawią się efekty akcji "Studiuj w Katowicach".

Katowice to wyjątkowy ośrodek akademicki. Pod wieloma względami! Chcemy, żeby ten przekaz trafił do uczniów szkół średnich, szczególnie do maturzystów. Nikt jednak nie opowie o tym lepiej niż student.

W związku z tym na UE w Katowicach odbyła się pierwsza część akcji STUDIUJ W KATOWICACH!

11 maja o godz. 10:00 przed CNTI pojawił się FILOMOBUS - mobilne studio nagrań. Studenci biorący udział w wydarzeniu opowiadali m.in.:

• Dlaczego studiowanie w Katowicach jest fajne?
  • Co skłoniło Cię do podjęcia studiów właśnie w tym mieście?
  • Jakie zalety Katowic wskazałbyś przyszłym studentom?

Na podstawie przeprowadzonych rozmów powstaną kompilacje video, które zostaną wyemitowane w sieci. Już niedługo efekty współpracy twórców akcji z naszymi studentami i wykładowcami!