Taneczne ferie zimowe

Zespół Pieśni i Tańca "Silesianie" Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów w drugim tygodniu ferii 22-26 lutego 2016 r. na bezpłatne zajęcia z tańca.

taneczne ferie z zespolem silesianiefot. Łukasz Kopyto

W ramach zajęć będzie można:

• poznać różne techniki taneczne,
  • stroje i instrumenty różnych regionów Polski,
  • aktywnie wypocząć - rozwinąć swoje umiejętności ruchowe,
  • uczestniczyć w warsztatach plastycznych.

Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku 22 do piątku 26 lutego 2016 r. w godzinach 9.00-13.00 w różnych grupach wiekowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na Sali gimnastycznej w Bud. A.

Zajęcia będą prowadzone przez instruktorów ZPiT "Silesianie" Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W ostatnim dniu zajęć odbędzie się krótki pokaz artystyczny podsumowujący ferie taneczne.

Organizator: Zespół Pieśni i Tańca "Silesianie" Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Stowarzyszenie Folklorystyczne Silesianie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny 0 32 257 72 38 w godzinach od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-13.00 lub mailowy biuro@silesianie.pl. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

silesianie ferie z silesian