Targi Edukacyjne w Częstochowie, Mikołowie oraz Cieszynie

W dniach 26 lutego, 1 i 2 marca 2018 roku spotkaliśmy się z kandydatami na Targach Edukacyjnych w Częstochowie, Mikołowie i Cieszynie. Była to doskonała szansa, aby spotkać się z naszymi przedstawicielami i zapytać o studia na UE Katowice!

26 lutego uczestniczyliśmy w Targach Edukacyjnych w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie. Targi miały charakter kompleksowy, a ich celem było wyrównanie szans edukacyjnych poprzez równy dostęp do informacji o możliwościach kształcenia po ukończeniu szkoły średniej.

Natomiast 1 marca spotkaliśmy się z kandydatami na VIII Targach Edukacyjnych Powiatu Mikołowskiego w Hali sportowej MOSiR w Mikołowie, a 2 marca na VIII Targach Edukacyjnych Powiatu Cieszyńskiego w Cieszynie.

Na naszym stoisku opowiadaliśmy o studiach, programach edukacyjnych oraz zbliżających się Dniach Otwartych organizowanych na naszym Uniwersytecie, które odbędą się 22 marca 2018 r. Na kandydatów czekało Koło Fortuny i atrakcyjne nagrody. Mamy nadzieję, że następnym razem zobaczymy się w murach naszej uczelni.

Dziękujemy za świetną zabawę!