Trwa nabór do Akademików UE Katowice

Informujemy, że ogłoszona została druga tura naboru do Akademików (Domów Studenckich) Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.


Domy Studenckie "Zaścianek" i "Sikorka" zlokalizowane są w Centrum Ligoty, w zacisznej, zielonej dzielnicy Katowic. Studenci zamieszkują w pokojach 1, 2 i 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnych oraz Internetem. W DS "Sikorka" znajduje się podjazd dla osób niepełnosprawnych, łączący budynek z wydzielonymi miejscami parkingowymi. W promieniu 100 m znajduje się wiele sklepów spożywczych, przemysłowych, apteki, banki, Dom Kultury, Urząd Miejski, biblioteka, a także pizzeria. Na terenie DS "Zaścianek" znajdują się: ośrodek szkolenia kierowców oraz studencka pracownia kserograficzna.

W odległości 200 m od Domu Studenta znajduje się dworzec PKP, natomiast najbliższe przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w odległości 150-350 m. 

W drugiej turze naboru studenci składają wnioski o przyznanie miejsca w Domu Studenta na rok akademicki 2017/2018 do 22 września 2017 r.

Dla studentów UE Katowice gwarancja miejsca w akademiku!

Szczegółowe informacje dostępne są stronie Domów Studenckich