UE Katowice na Śląskim Salonie Maturzystów 2017

12 września br. w Katowicach odbyła się kolejna edycja Śląskiego Salonu Maturzystów. Jak co roku przedstawiciele naszej Uczelni uczestniczyli w przedsięwzięciu i prezentowali przyszłym studentom korzyści ze studiowania na UE Katowice.

Uczestnicy Salonu Maturzystów mogli wysłuchać prezentacji na temat naszej Alma Mater, zadać pytania odnośnie rekrutacji oraz poznać ofertę dydaktyczną Uczelni. Była to doskonała okazja dla kandydatów, by przekonać się, dlaczego UE Katowice to najlepsze miejsce na studia.

Salon Maturzystów to jedno z największych przedsięwzięć informacyjnych w naszym kraju dla kandydatów na studia. Na całość wydarzenia składają się prezentacje maturalne, spotkania z przedstawicielami uczelni, prezentacje warunków studiowania za granicą, korzyści płynące z uzyskania certyfikatów, porady jak kształtować swoją ścieżkę kariery.

Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną Uczelni