UE Katowice na Targach Edukacyjnych

Między 4 i 5 grudnia 2017 roku spotkaliśmy się z kandydatami podczas Targów Edukacyjnych w Pszczynie i Czechowicach-Dziedzicach. W ciągu dwóch dni mieliśmy okazję opowiedzieć co nieco o naszej Uczelni i zaprosić kandydatów do osobistych odwiedzin w trakcie Dni Otwartych.


4 grudnia br. kandydaci mogli odwiedzić nas w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a 5 grudnia br. na "VII Targach Edukacyjnych Powiatu Bielskiego" w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych im. Stanisława Staszica w Czechowicach-Dziedzicach.

Podczas targów każdy zainteresowany mógł zapytać nas o studia stacjonarne, niestacjonarne, podyplomowe, czy programy edukacyjne. Zaprosiliśmy również kandydatów na Dni Otwarte, odbywające się 22 marca 2018 roku, w trakcie których będą mogli osobiście odwiedzić nasz kampus.

Ponadto każdy kto pojawił się na naszym stoisku mógł zakręcić kołem i wylosować pytanie z zakresu: ekonomii, wiedzy o Uniwersytecie Ekonomicznym i mieście Katowice oraz otrzymać atrakcyjną nagrodę z naszym logo. Najbardziej śmiali kandydaci robili zdjęcia w naszej Snapchatowej i Instagramowej ramce, które następnie umieszczaliśmy w mediach społecznościowych.

Serdecznie dziękujemy za tak aktywny udział w wydarzeniu!

Do zobaczenia w trakcie Dni Otwartych!