Przejdź do menu Przejdź do treści

UE Katowice na XXVI Ogólnopolskich Targach Edukacji 2024

W dniach 19-20 marca przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach brali udział w Ogólnopolskich Targach Edukacji 2024 odbywających się w katowickim Spodku. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję dowiedzieć się więcej o kierunkach studiów oraz rekrutacji, a także wysłuchać wykładu pt. "Finansowe ABC - czyli jak radzić sobie z finansami na studiach", który wygłosiła dr hab. Katarzyna Bilińska, prof. UE.

XXVI Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2024 to okazja do przedstawienia aktualnej oferty oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów wystawców z młodzieżą. Każda kolejna edycja Targów cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko młodych ludzi, którzy w ciągu dwóch dni targowych odwiedzają nas licznie, pomimo spadającej liczby maturzystów, zawsze potwierdzając potrzebę realizacji tego przedsięwzięcia na rzecz mieszkańców naszego regionu i kraju.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Targów.

UE Katowice na Ogólnopolskich Targach Edukacji

Podczas wydarzenia serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska promocyjnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, na którym będą czekali na Was przedstawiciele chętni do udzielenia odpowiedzi na Wasze pytania. To idealna okazja, aby zapoznać się z dostępną ofertą Uczelni oraz dowiedzieć się kilku ciekawostek. Nie zabraknie także pamiątkowych gadżetów! :)

Galeria zdjęć

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca