Przejdź do menu Przejdź do treści

Wizyta naszego pracownika w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Orląt Lwowskich w Gliwicach

14 marca 2023 r. pracownik Katedry Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych na Wydziale Ekonomii UE Katowice – dr hab. Piotr Tworek, prof. UE, odbył półtoragodzinne spotkanie z uczniami i nauczycielami IV Liceum Ogólnokształcącego im. Orląt Lwowskich w Gliwicach. Wykład połączony z dyskusją nosił tytuł: Zarządzanie finansami i ryzykiem we współczesnych organizacjach.

Spotkanie cieszyło się bardzo dużą frekwencją i zainteresowaniem ze strony słuchaczy. Odbyło się ono w historycznej auli "ogólniaka". W trwającej 45 minut części dyskusyjnej uczniowie zadawali szereg nurtujących ich pytań.

Nasz pracownik poinformował zgromadzonych także o programie ELiT (Ekonomia dla Liceum i Technikum) działającym w naszej Alma Mater.

Nawiązał również do oferty dydaktycznej Wydziału Ekonomii kierowanej do potencjalnych kandydatów na studia pierwszego stopnia, podkreślając przy tym specjalność na kierunku Zarządzanie Publiczne o nazwie: Zarządzanie ryzykiem w organizacjach oraz inne kierunki studiów i specjalności posiadające w nazwie słowo finanse.

Dr hab. Piotr Tworek, prof. UE został zaproszony przez Panią Wicedyrektor Małgorzatę Nowak, która jest autorką zdjęć ze spotkania [poniżej].

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3