Wyniki rekrutacji na studia niestacjonarne

Rekrutacja na studia niestacjonarne I i II stopnia została zakończona. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą dydaktyczną w roku akademickim 2020/2021.

To dla nas zaszczyt, że zechcieli Państwo stać się częścią społeczności Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Wyniki rekrutacji zostały opublikowane indywidualnie w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów oraz przesłane mailowo. Osoby, które zostały przyjęte na studia niestacjonarne otrzymają w ciągu najbliższych kilku dni pakiet informacji z Dziekanatu nt. podpisania ślubowania, płatności, logowania do Wirtualnej Uczelni, planu zajęć, legitymacji itp. Opłatę za studia należy uiścić do 31 października. Indywidualny nr konta bankowego, na który należy wpłacić opłatę za czesne, będzie dostępny po zalogowaniu w Wirtualnej Uczelni w sekcji "Finanse".

Zajęcia rozpoczną się online w listopadzie.