XXI Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2019 [relacja]

Katowicki "Spodek" znów stał się centrum naukowym dla poszukujących swojej "pomaturalnej drogi". 26-27 marca 2019 r. odbyły się największe targi edukacyjne w naszym regionie. Jak co roku, nie zabrakło również reprezentacji UE Katowice – sprawdź jakie niespodzianki czekały na naszych przyszłych studentów!


XXI Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2019 [relacja]

Marzec to początek wielu wydarzeń wyjazdowych oraz stacjonarnych. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w ramach projektu "Mobilne UEKato" odwiedza śląskie miasta, w których organizowane są najlepsze inicjatywy kierowane do kandydatów. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentowaliśmy również na XXI Ogólnopolskich Targach EDUKACJA 2019 w katowickim "Spodku".

Na przyszłych studentów czekały atrakcyjne gadżety, które można było wygrać zakręcając naszym "kołem fortuny". Odpowiadając na pytania z zakresu ekonomii, wiedzy o naszej uczelni lub mieście Katowice, kandydaci mogli otrzymać m.in. okulary przeciwsłoneczne, dzwonki rowerowe, płyty Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, czy kostki antystresowe, które mogą przydać się podczas matur :)

Oprócz zabawy, ważnym elementem targów edukacyjnych jest również możliwość rozmowy ze studentami oraz przedstawicielami uczelni odpowiedzialnymi za rekrutację. W tym roku mieliśmy okazję odpowiedzieć na nurtujące pytania setkom kandydatów, którzy wciąż zastanawiają się nad wyborem uczelni i wymarzonego kierunku.

Jeżeli nie mogliście odwiedzić naszego stanowiska w katowickim "Spodku", a macie jakieś wątpliwości lub pytania, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) oraz zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji → rekrutacja@ue.katowice.pltel. +48 32 257-7152.

Obserwuj nas również na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Powodzenia na maturach i do zobaczenia wkrótce!

XXI Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2019