Zapraszamy na Dni Otwarte Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Już 6 i 7 kwietnia odbywają się Dni Otwarte Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, na które zapraszamy serdecznie wszystkich kandydatów!

Jest to okazja do tego, by zobaczyć naszą Uczelnie z bliska, spotkać się z Władzami, wykładowcami oraz ze studentami. Będzie to również możliwość zobaczenia tego, co proponuje nasza Uczelnia, jakie kierunki i specjalności znajdują się w naszej ofercie, jakie ścieżki kariery zawodowej można wybrać po ukończeniu danych studiów.

To bardzo dobra sposobność do tego, by porozmawiać z osobami pracującymi i studiującymi na naszym Uniwersytecie, kołami naukowymi i organizacjami studenckimi - będą oni odpowiadać na pytania dotyczące rekrutacji, studiów, życia studenckiego czy wyjazdów zagranicznych.

Dla Uczestników Dni Otwartych czekawiele atrakcji, między innymi: zwiedzanie kampusu, mini-wykłady, spotkania z ludźmi UE, występ chóru, Nocne Zwiedzanie oraz wiele innych.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!