Zniżki Kolei Śląskich dla nowych i obecnych studentów

W ramach projektu "2017 - Rok Studenta w Kolejach Śląskich" Koleje Śląskie przygotowują dwie oferty specjalne. Adresatami pierwszej z nich są świeżo upieczeni studenci, dopiero rozpoczynający swoją drogę kształcenia uniwersyteckiego. Druga kierowana jest do wszystkich osób posiadających ważną legitymację studencką.

Dla studentów przewidziane są:

• Oferta specjalna "STUDENCIAK" zapewnia świeżo upieczonym studentom (1. semestru 1. roku studiów 1. stopnia) miesięczny bilet imienny za symboliczną kwotę 1 zł (bilet dostępny tylko 1 raz dla danego użytkownika).

• Oferta specjalna "STUDENCIAK-WEEKEND" opiewa na bilet weekendowy imienny (dostępny dla wszystkich studentów) na przejazd TAM i POWRÓT w wybranej relacji ważny od piątku, godz. 18:00 do poniedziałku, godz. 06:00 również za 1 zł (1 osoba może kupić tylko 1 bilet na 1 wybrany weekend września).

Szczegóły ofert