Paneuropa wygrywa 10 000 zł na innowacyjny projekt

Najbardziej innowacyjny projekt w Polsce tworzą studenci naszej uczelni! "Cień Szansy", który opiera się na zjawisku job shadowingu, zajął 1 miejsce w konkursie Ideas Loading organizowanym przez KPMG w Warszawie. Tym samym Organizacja Studencka PANEUROPA zdobyła grant w wysokości 10 tyś. złotych oraz wsparcie merytoryczne specjalistów KPMG.

W piątek 11 stycznia 2019 r. Organizacja Studencka PANEUROPA wzięła udział w finale konkursu Ideas Loading organizowanego przez KPMG w Warszawie.

Jury oceniało prezentacje 14 najlepszych projektów z całej Polski, które zgłosiły się do konkursu. W skład komisji wchodzili m.in. Dyrektor Działu Rozwoju i Innowacji, Doradca Zarządu czy Specjalista ds. Prawnych. Kryterium oceny była innowacyjność projektu, oryginalność oraz jego wpływ na biznes i otoczenie. Projekt "Cień Szansy", który opiera się na zjawisku job shadowingu, zajął 1 miejsce, tym samym zdobywając grant w wysokości 10 tyś. złotych oraz wsparcie merytoryczne specjalistów KPMG.

W ramach swojej inicjatywy, Paneuropa chce dać studentom możliwość zdobycia wiedzy o tym jak wygląda praca na danym stanowisku poprzez wizytę w firmie i "bycie cieniem" pracownika przez kilka dni. Pozwoli to poczuć atmosferę danej organizacji i skonfrontować wyobrażenia związane z opisem stanowiska z rzeczywistością. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję wymienić się swoimi doświadczeniami podczas Wielkiego Finału. Będzie to cenną wskazówką co do dalszego rozwoju kariery.

Zapraszamy do śledzenia fanpage'a Organizacji Studenckiej PANEUROPA, gdzie możecie spodziewać się kolejnych informacji o projekcie Cień Szansy, którego realizacja planowana jest w semestrze letnim, a także wielu innych ciekawych inicjatywach do których serdecznie zachęcamy.

Fotorelacja z konkursu

Strona internetowa organizacji http://paneuropa.com.pl/