Prestiżowy program CIMA na UE Katowice

Wciąż myślisz o tym, co będziesz robić po studiach? Z prestiżowym dyplomem CIMA już dziś zaplanujesz dalszą karierę. Zdobądź kwalifikacje CIMA i zostań członkiem Instytutu oraz otrzymaj tytuł Chartered Global Management Accountant!

Studia podyplomowe: Business Accounting - CIMA Certification

Już od października 2019 rozszerzamy ofertę dydaktyczną realizowaną wspólnie z CIMA o studia podyplomowe: Business Accounting - CIMA Certification - daje to możliwość ubiegania się o zwolnienie z trzech egzaminów CIMA w ramach Programu CIMA na UE Katowice. Te studia podyplomowe składają się z czterech głównych modułów (2 w języku angielskim, 2 w języku polskim).

Wykorzystaj swoje studia w 100 procentach. CIMA da Ci przewagę.

Założony w 1919 roku Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants) jest czołową i jednocześnie największą organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej, liczącą ponad 228 000 członków i studentów w 179 krajach.

CIMA jest także częścią The Association of International Certified Professional Accountants, instytucji zrzeszającej ponad 657 000 finansistów z całego świata, czyli niemal 24% populacji kadry finansowej.

Specjaliści z dyplomem CIMA pracują w samym sercu biznesu. CIMA ściśle współpracuje z pracodawcami, nieustannie aktualizując swój program nauczania, aby być pierwszym wyborem przy rekrutacji liderów biznesu w dziedzinie finansów.

Profesjonalna kwalifikacja z rachunkowości zarządczej CIMA to zestaw kompetencji uznawany na całym świecie za najbardziej poszukiwany i aktualny w obszarze finansów. Duża renoma kwalifikacji CIMA sprawia, że osoby z jej uprawnieniami są chętnie zatrudniane zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym czy non-profit.

Po uzyskaniu kwalifikacji CIMA (4 poziomy, w tym 2 można zrealizować już w trakcie studiów na akredytowanej przez CIMA uczelni) zostaje się członkiem Instytutu oraz otrzymuje tytuł Chartered Global Management Accountant (CGMA).

Korzyści wynikające z uzyskania certyfikatu CIMA w trakcie studiów to m.in.:

• zdobycie gruntownej wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania finansami,
  • zyskanie umiejętności strategicznego myślenia, podejmowania decyzji oraz rozumienia skomplikowanych procesów biznesowych,
  • dołączenie, już na etapie studiów, do grona specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej,
  • wyróżnienie się dzięki dyplomowi CIMA i lepszy start na rynku pracy.

"Jesteśmy tylko na renomowanych uczelniach w Polsce – współpracujemy z najlepszymi, a najlepsi współpracują z nami!"

Wybrani pracodawcy akredytowani przez CIMA:

Accenture, Arla Foods, BPP Professional Education, BP, British American Tobacco, Cargill, Coca-Cola HBC, Deloitte & Touche, Deutsche Bank, Diageo, Elsevier, Ernst & Young, First Data, Hewlett-Packard Company, Hilton Worldwide, Hitachi Data Systems, HSBC, HJ Heinz, IBM UK, Infosys Poland, Johnson & Johnson, Marks & Spencer, Mars, Nestlé, Phillips, PwC, Royal Bank of Scotland Group, SABMiller, Shell International, State Street, Unilever, Whirlpool i wielu innych.

Więcej informacji dot. CIMA na stronie www programu.