Uniwersytet Talentów dla najzdolniejszych

W roku akademickim 2017/2018 nasza uczelnia uruchamia innowacyjny program "Uniwersytet Talentów" skierowany do studentów I i II roku studiów I stopnia, zarówno stacjonarnych jak i niestacjonarnych.


"Uniwersytet Talentów" to:

  • tutoring, czyli indywidualna ścieżka rozwoju, dzięki osobistemu opiekunowi, który poprzez współpracę ze studentem wzmacnia jego potencjał i pomaga najlepiej wykorzystać zdobytą wiedzę akademicką,
  • stypendia dla najlepszych, dzięki którym studenci będą mieli szansę realizować własne plany i projekty, rozwijać pasję i zainteresowania,
  • fundusz szkoleniowy, czyli dodatkowe środki finansowe przewidziane na udział w konferencjach, szkoleniach czy sympozjach.

- Nasz program to świetna szansa, aby studenci mogli poszerzyć swoje możliwości i osiągnąć sukces. Wiemy, że intensywny rozwój, prócz efektywnej nauki i eksperckiej wiedzy, wymaga także środków finansowych oraz indywidualnego podejścia. Dlatego w ramach działań podnoszących jakość naszej ofery postanowiliśmy uruchomić wyjątkowy projekt, który ma wspomóc studentów w dalszej drodze akademickiej - przekonuje prof. dr hab. Sławomir Smyczek, Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji.

Szczegółowe informacje dotyczące "Uniwersytetu Talentów" pojawią się na początku roku akademickiego. Trzymamy kciuki za najbardziej utalentowanych!

Zachęcamy do zapoznania się z innymi atutami naszej Uczelni.