5. edycja wykładów kongresowych w ramach EEC - Liderzy Przyszłości

Już 14 i 15 maja 2019 r. kolejna edycja EEC - Liderzy Przyszłości - przedsięwzięcia mającego na celu zwiększenie udziału młodych w życiu publicznym oraz promowanie aktywnej postawy obywatelskiej. Jak co roku będziemy gościć znakomitych przedstawicieli świata biznesu, nauki i polityki, którzy wygłoszą inspirujące wykłady oraz odpowiedzą na pytania naszych studentów i naukowców. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami.

Formuła wykładów otwartych zakłada wystąpienia prelegentów oraz sesje pytań uczestników. Projekt EEC – Liderzy Przyszłości dedykowany jest studentom studiów stacjonarnych, wieczorowych i zaocznych, uczelni państwowych i prywatnych, niezależnie od realizowanego kierunku. Przedsięwzięcie ma na celu zwiększenie udziału młodych w życiu publicznym oraz promowanie aktywnej postawy obywatelskiej.

Jak co roku będziemy gościć znakomitych przedstawicieli świata biznesu, nauki i polityki.

14 maja br.swój udział zapowiedzieli:

• 10.45-11.15
    Rafał Sonik, przedsiębiorca i kierowca rajdowy,

• 11.40-12.25
    György Lévay*, Research Manager, Infinite Biomedical Technologies,

• 12.35-13.20
    Dino Patti Djalal, założyciel i przewodniczący, Foreign Policy Community of Indonesia, Dżakarta,

• 13.30-14.15
    Bartosz Marczuk, wiceprezes zarządu, Polski Fundusz Rozwoju SA.

15 maja br. naszymi gośćmi będą:

• 10.45-11.30
    Gary J. Schmitt, Director, Program on American Citizenship and Resident Scholar Strategic Studies, American Enterprise Institute,

• 11.40-12.25
    Adam B. Czyżewski, główny ekonomista, PKN ORLEN SA,

• 12:35-13:20
    Marcin Tchórzewski, założyciel Coders Lab, lidera w nowoczesnej edukacji IT,

• 13.30-14.15
    David James Egwu, Co-Founder, Young CEOs Business Forum, CEO, Eden integrated Services Limited, Board Member & Director of Government Communications, African Achievers Awards

Serdecznie zapraszamy do udziału!