Zapraszamy na pierwsze Popołudnie Eksperckie

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach zaprasza na pierwsze Popołudnie Eksperckie, które odbędzie się w ramach Dni Otwartych w czwartek 22 marca o godz. 16:45 w budynku Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych przy ul. Bogucickiej 5. W programie mini-wykłady i zwiedzanie uczelnianego kampusu oraz możliwość poznania studentów i wykładowców.

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

• do osób aktywnych zawodowo, których praca nie pozwala na udział w porannych Dniach Otwartych,
  • do tych, którzy chcą poznać uczelnię w małej kameralnej atmosferze,
  • do wszystkich zainteresowanych studiami niestacjonarnymi (zaocznymi) lub podyplomowymi, którzy chcą wziąć udział w 60-minutowych mini-wykładach.

Myślisz o łączeniu kariery zawodowej z nauką? To popołudnie jest właśnie dla Ciebie!

Bardzo cenimy osoby ambitne i dynamiczne, o czym świadczy m.in. najwyższy wskaźnik zatrudnialności absolwentów wśród największych uczelni w woj. śląskim. Aż 98% naszych absolwentów po 5 latach od obrony to osoby aktywne zawodowo, a aż 63% z nich pracowało już w trakcie studiów.

Chcesz do nich dołączyć? Zapisz się na Popołudnie Eksperckie, weź udział w wykładzie i poczuj się jak prawdziwy student UE Katowice.

godz. 16.45-18.30; początek: budynek CNTI, ul. Bogucicka 5;

Wykłady: 16.45-17.45

• sala 2/19 dr Anna Musialik-Chmiel: Tajniki Dziennikarstwa Radiowego. Kierunek: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna
  • sala 3/15 dr Jolanta Gałuszka: Globalizacja a podatki. Kierunek: Finanse i Rachunkowość
  • sala 5/15 dr Bartłomiej Gabryś: Niesamowite pomysły na biznes. Kierunek: Zarządzanie