Konkurs BIK na najlepszą pracę magisterską i doktorską

Ruszyła II edycja konkursu o nagrodę BIK na najlepszą pracę magisterską i doktorską związaną z tematyką wykorzystania informacji w procesie zarządzania ryzykiem. Mogą wziąć w nim udział autorzy prac naukowych obronionych w roku akademickim 2012/2013.


Konkurs służy upowszechnianiu wiedzy o systemach wymiany informacji finansowej oraz o wpływie informacji kredytowej na gospodarkę. Konkurs pod hasłem „Informacja w procesie zarządzania ryzykiem" przeznaczony jest dla absolwentów szkół wyższych, zarówno państwowych, jak i prywatnych, którzy studiowali w trybie dziennym, zaocznym i wieczorowym. Zwycięzców wyłania jury, w skład którego wchodzą profesorowie wyższych uczelni oraz wybitni praktycy, uznani specjaliści w dziedzinie bankowości i ekonomii. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Przypominamy, że zwyciężczynią zeszłorocznej edycji konkursu, w kategorii prac magisterskich, została absolwentka naszej Uczelni, Pani Angelika Steciak (promotor: dr inż. Tomasz Zieliński, Katedra Bankowości i Rynków Finansowych).

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu, wystarczy do końca października 2013 r. wysłać zgłoszenie w formie elektronicznej na adres mailowy: konkurs@bik.pl

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami konkursu zamieszczonymi na stronie BIK.