Przejdź do menu Przejdź do treści

Laureaci III edycji konkursu pn. "Katowizje - Firma Społecznie Odpowiedzialna"

31 stycznia br. zostały podane wyniki konkursu na tytuł firmy społecznie odpowiedzialnej pn. "Katowizje - Firma Społecznie Odpowiedzialna". Drugie miejsce w konkursie zajęła Dagmara Modrzejewska z Katedry Informatyki Ekonomicznej.

Konkurs pn. "Katowizje – Firma Społecznie Odpowiedzialna" organizuje Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink, celem wyróżnienia działających w Katowicach mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, podejmujących najciekawsze działania w obszarze CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu. Nagrodą w III edycji konkursu była Nagroda Prezydenta Miasta oraz tytuł Firmy Społecznie Odpowiedzialnej i nagrodę finansową.

  • I nagrodę otrzymała firma Planeta Jublama Sp. z o.o. za projekt pn. "Z kulturą za Pan Kleks". Projekt stworzony został z myślą o dzieciach, które nie mają perspektyw na wyjazd lub jakiekolwiek inne atrakcje w okresie wakacyjnym. 
  • II nagrodę otrzymała firma DAXON SOLUTIONS Dagmara Modrzejewska za projekt pn. "Konferencja ITILove". Była to pierwsza tego rodzaju konferencja w Polsce, która łączyła pasjonatów technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) i Cyber Security. Innowacja społeczna polegała na udziale w konferencji osób z różnych środowisk i w różnym wieku, o różnym doświadczeniu zawodowym i naukowym. Podejmowane działania miały na celu zapobieganie wykluczeniu cyfrowemu, budowanie świadomości i dostarczanie wiedzy z zakresu tego jak działa ICT oraz jak rozwijać innowacyjność własną i organizacji.

Gratulujemy!

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3