Przejdź do menu Przejdź do treści

Startuje projekt MOOW CODE - 3 kwietnia weź udział w Imact Day!

Już 3 kwietnia o godz. 10:00 w Auli CNTI rozpocznie się wydarzenie Moow Impact Day. Wydarzenie jest wstępem do międzynarodowego projektu MOOW CODE, który ma na celu wspierać wykorzystanie narzędzi cyfrowych w edukacji oraz przygotowywać studentów do pracy projektowej w środowisku cyfrowym. Tegorocznym tematem przewodnim projektu MOOW CODE jest zdrowie psychiczne w uczelni wyższej.

Zespół organizujący projektu MOOW CODE serdecznie zaprasza studentów i wykładowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach do wzięcia udziału w Moow Impact Day. Wydarzenie odbędzie się 3 kwietnia w Auli CNTI i rozpocznie o godzinie 10:00.

Wydarzenie obejmuje:

  • wystąpienie JM Rektor UE, prof. dr hab. inż. Celiny Olszak,
  • wprowadzenie do projektu MOOW w formie prezentacji, dr Kinga Hoffmann-Burdzińska,
  • prelekcje zaproszonych gości dotyczące zdrowia psychicznego w uczelni wyższej, well-beingu, przedsiębiorczości oraz start-upów.

Wydarzenie jest wstępem do organizowanego w dniach 17-21 kwietnia bootcampu projektowego, podczas którego studenci będą mieli okazję poznać zasady pracy projektowej w środowisku cyfrowym i opracować zespołowo własne rozwiązanie wspierające zdrowie psychiczne w uczelni.

Podczas wydarzenia będzie także możliwość zarejestrowania się do uczestnictwa w cyfrowym bootcampie. Rejestracja dla studentów odbywać się będzie poprzez formularz rejestracyjny w dniach 3-5 kwietnia!

Studentów zachęcamy do wzięcia udziału w Moow Impact Day i rejestracji na MOOW CODE BOOTCAMP!

Więcej informacji na stronie projektu.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca