Studia podyplomowe Public relations – nowoczesna komunikacja w praktyce

Można się już zapisać na studia podyplomowe Public relations – nowoczesna komunikacja w praktyce. Teraz jeszcze nowocześniejszy program i zajęcia ze znanymi wykładowcami! Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.


Studia podyplomowe Public relations - nowoczesna komunikacja w praktyce na UE w Katowicach to pierwsze studia przygotowane we współpracy z ekspertami Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Dlatego program studiów zawiera tylko takie przedmioty, które przydatne będą w praktyce zawodowej w zakresie szeroko pojętego public relations, a zajęcia praktyczne obejmują aż 75% programu studiów.

Teraz studia mają jeszcze nowocześniejszy program. W tym roku przygotowano trzy NOWOŚCI:

  • nowy przedmiot – Technologie informatyczne w zarządzaniu wiedzą i komunikacją organizacji
  • nowości w programie – jeszcze więcej informacji na temat nowoczesnych narzędziach komunikacji
  • nowa forma zliczenia studiów – praca dyplomowa i jej obrona.

Prowadzący to znani praktycy i teoretycy w zakresie public relations. Są to między innymi: prof. dr hab. Jerzy Olędzki (Uniwersytet Warszawski), prof. dr hab. Zbigniew Nęcki (Uniwersytet Jagielloński), Mateusz Zmyślony (Grupa ESKADRA), Adam Łaszyn (Alert Media Communications, Związek Firm Public Relations), dr Anna Miotk (NewsPoint), Rafał Czechowski (ImagoPR), inspektor dr Mariusz Sokołowski (Komenda Główna Policji) czy dr Dariusz Tworzydło, jeden z najbardziej znanych ekspertów public relations w Polsce.

Wszyscy Słuchacze i Absolwenci studiów objęci są Programem wsparcia kariery Absolwentów,
w ramach którego można skorzystać z indywidualnego doradztwa, szkoleń i wsparcia w zakresie budowania własnej kariery zawodowej.