Przejdź do menu Przejdź do treści

University Management Accounting Day 2023 [relacja]

15 listopada 2023 roku odbyła się kolejna edycja University Management Accounting Day zorganizowana przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach we współpracy z AICPA & CIMA.

Wydarzenie rozpoczęła dr Aleksandra Ferens (koordynator Programu CIMA), która powitała zaproszonych gości, wykładowców oraz studentów.

Następnie głos zabrał ekspert CIMA Marcin Sebastianowicz ACMA, CGMA, który wygłosił niezwykle inspirujący wykład pt. "O krok przed innymi. Co da mi Kwalifikacja Profesjonalna CGMA?" Wykład dotyczył roli kwalifikacji w odniesieniu do aktualnych trendów i wyzwań we współczesnym biznesie.

W kolejnej części spotkania Paweł Rozen (Lead Manager, University Partnerships, AICPA & CIMA) szerzej opowiedział o ścieżce rozwoju w ramach Programu CIMA, prezentując korzyści, jakie zapewnia uzyskanie międzynarodowej kwalifikacji CGMA.

Podczas spotkania studenci zostali zapoznani także z zasadami udziału w CIMA Business Game, czyli grze biznesowej opartej na studium przypadku w formie quizu online.

Po wydarzeniu do dyspozycji studentów byli zaproszeni goście, którzy z chęcią udzielali odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu kariery w programie.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3