Przejdź do menu Przejdź do treści

Warsztaty eksperckie dla kadry akademickiej

Zapraszamy do udziału w warsztatach eksperckich prezentujących założenia metody blended education z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) w zdecentralizowanych finansach (DEFI).

Warsztaty zostaną podzielone na dwie części i będą przeprowadzone przez eksperta zagranicznego dr. Karela Hlavacek z VSB Technical University of Ostrawa, mającego doświadczenie w zakresie wdrażania nowoczesnych edukacyjnych metod hybrydowych (blended education).

Część pierwsza

"Wdrożenie Blended Education w zdecentralizowanych finansach (DEFI ) z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (Artificial Inteligence AI)" – BIP (Blended Intensive Program): charakterystyka programu, jak zorganizować BIP, jakie dokumenty przygotować, jak ubiegać się o fundusze europejskie.

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca br., w godz. 17:00-18:30.

Forma rejestracji: formularz online

Warsztaty odbędą się w formie online, na platformie Google Meet.

Część druga

O części drugiej  będziemy informować wkrótce. 

Warsztaty są realizowane w ramach projektu "Wdrożenie Blended Education w zdecentralizowanych finansach (DEFI) z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence AI)", który został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię, program „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2022-2024.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne na stronie.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca