Przejdź do menu Przejdź do treści

Współpraca i relacje z praktyką gospodarczą podstawą wspierania karier studentów i absolwentów

17 marca 2023 r., w związku z projektem budowy Katowickiego Hubu Gamingowo-Technologicznego uczestniczyliśmy w spotkaniu, którego celem było wypracowanie rozmaitych przestrzeni współpracy tworzących i kształcących kadry dla branży gamingowej. Natomiast 20 marca 2023 r. uczestniczyliśmy w Targach Pracy w Gliwicach. Udział w tych wydarzeniach był okazją do prezentacji możliwości współpracy i budowy inicjatyw wspierających rozwój karier studentów i absolwentów naszej Uczelni.

Dzięki relacjom, które wypracowujemy uczestnicząc w tego typu wydarzeniach, studenci i absolwenci naszej Uczelni mają dostęp m.in. do/mogą:

1. aktualnych ofert rekrutacyjnych (praca, praktyki, staże, itd.) pozyskanych bezpośrednio od pracodawców: 

2. bezpłatnych szkoleń, warsztatów, spotkań prowadzonych przez ekspertów, dyrektorów personalnych, psychologów i trenerów, a także właścicieli firm, organizowanych w ramach cyklicznych, autorskich projektów edukacyjno-doradczych tj. Akademia Kariery i Akademia Biznesu, czy prestiżowego programu Corporate Readiness Certificate (CRC).
Szczegóły w Aktualnościach na stronie.

3. bezpłatnych przedsięwzięć umożliwiających studentom i absolwentom naszej Uczelni podniesienie kwalifikacji zawodowych, które  pozyskujemy i udostępniamy na naszym fanpage’u "Twoja Kariera - UE Katowice" (@TwojaKarieraUE)  

4. poznać sukcesy absolwentów i przeczytać wywiady z absolwentami pracującymi na różnych stanowiskach w różnych firmach i instytucjach, którzy  dzielą się swoimi doświadczeniami na rynku pracy i wskazówkami dot. planowania ścieżki zawodowej.

Jesteś Przedstawicielem Firmy/Instytucji? 

Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły znajdują się na stronie.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3