Absolwentka laureatką Ogólnopolskiego Konkursu na najlepsze prace dyplomowe z zakresu MSE

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Joanna Sopala została laureatką III miejsca, w kategorii prac licencjackich, Ogólnopolskiego Konkursu na najlepsze prace dyplomowe z zakresu Międzynarodowych Stosunków Ekonomicznych. Nagrodzona praca nosi tytuł "Znaczenie soft power w kształtowaniu mocarstwowości Stanów Zjednoczonych Ameryki" i została przygotowana pod kierunkiem dr Katarzyny Czech. Wręczenie dyplomów Autorom i Promotorom nagrodzonych prac odbyło się w Poznaniu i towarzyszyło 22 Konferencji Dydaktycznej przedstawicieli kierunków MSG.

Studentów i ich Promotorów zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd