Advanced Issues in Insurance Management rozpoczęty

W dniu 20 marca 2017 r. rozpoczął się Intensywny program dla studentów ARIMY – Advanced Issues in Insurance Management. Przez najbliższe dwa tygodnie studenci programu wraz kolegami i koleżankami z University of Applied Sciences bfi Vienna, University of Bologna oraz Alexandru Ioan University of Iași będą budować portfele ubezpieczeniowe pod ścisłym nadzorem specjalistów z firmy Accenture.

Studenci powitali zostali przez Kierownika Programu ARIMA – prof. Ewę Dziwok. W dalszej części uczestniczyli w zajęciach mających na celu zachęcenie do pracy grupowej, która to jest elementem kluczowym dalszych prac nad portfelami. Studenci mieli okazję przespacerować się po Katowicach i usłyszeć co nieco o naszym mieście. Finał zwiedzania przewidziany był na dalsze socjalizowanie się braci studenckiej.

W najbliższych dniach studenci wysłuchają kilku wykładów i prezentacji, następnie będą pracować nad własnymi projektami, które ostatecznie w formie prezentacji zostaną ocenione zarówno przez dydaktyków jak i praktyków.

Życzymy owocnej nauki i zabawy.