Akcja Rekrutacja Parlamentu Studenckiego

Studia i nauka to dla Ciebie za mało i chciałbyś/abyś robić coś więcej? A może szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła się rozwijać albo wdrożyć swoje pomysły w życie? Weź udział w rekrutacji i działaj razem z nami w jednej z komisji przy Parlamencie Studenckim!

W dniach 29 listopada - 12 grudnia trwa Akcja Rekrutacja Parlamentu Studenckiego skierowana do studentów, którzy chcieliby zaangażować się w dodatkowe aktywności i rozwijać się podczas studiów, pomagając przy komisjach Parlamentu Studenckiego.

Jest to okazja nie tylko do zdobycia nowych umiejętności i poszerzenia swoich zainteresowań, ale także do poznania wspaniałych ludzi, z którymi będziesz mógł/a działać podczas tworzenia projektów lub wspierać rozwój innych inicjatyw i obszarów.

Co zrobić aby wziąć udział w rekrutacji? Wystarczy jedynie:

1. być studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
  2. wypełnić formularz zgłoszeniowy! https://forms.gle/fSxtMkGfYjaHxn2J7

Wydarzenie Akcja Rekrutacja można znaleźć na Fanpage Parlamentu Studenckiego pod nazwą "A Ty którą komisję wybierzesz?"