Akcja Wigilijny Gość - zaproś studenta na święta

W tym roku na naszej uczelni gościmy około 200 zagranicznych studentów. Część z nich wróci na Święta do domu, ale wielu pozostanie na miejscu w Katowicach. W tym szczególnym czasie w roku, nie chcemy by ktokolwiek był sam. W duchu polskiej gościnności, chcielibyśmy Was zaprosić do wzięcia udziału w naszej świątecznej akcji Wigilijny Gość.

Jest to wyjątkowa okazja, by dodatkowe nakrycie na naszych wigilijnych stołach w końcu nie stało puste, a nieoczekiwany gość, który puka do drzwi, naprawdę zagościł w naszych domach na ten jeden dzień.

Jeśli chcesz zaprosić studenta/studentkę z zagranicy do swojego domu na Wigilię albo na Świąteczny obiad, serdecznie prosimy o zgłoszenia za pomocą formularza.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!