Przejdź do menu Przejdź do treści

Badanie opinii studentów publicznych szkół ekonomicznych

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, znajdującej się na www.bos2016.ankietka.pl. Jest ona głównym elementem projektu, którego celem jest rozpoznanie opinii studentów publicznych szkół ekonomicznych na temat satysfakcji z uczelni oraz wyboru studiów. Organizatorem badania jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Ankieta jest anonimowa, a wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż 10 minut. Badanie jest skierowane do studentów stacjonarnych pięciu ekonomicznych uczelni publicznych w Polsce. Patronat nad projektem sprawuje Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Wyniki badania zostaną ogłoszone podczas specjalnej konferencji, która odbędzie się 20 maja br. w Uniwersytecie Ekonomicznym.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp hr
logotyp bauhaus4
logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp eaie
logotyp cima
logotyp acca
logotyp ela
logotyp SAP University Alliances
logotyp progres3