Bezpłatna subskrypcja Pulsu Biznesu dla UE Katowice

Miło nam poinformować, że dzięki współpracy UE w Katowicach, "Pulsu Biznesu”, TDJ i Famur społeczność Uczelni ma nieograniczony, bezpłatny dostęp do treści dziennika "Puls Biznesu".

"Puls Biznesu" to ogólnopolski dziennik specjalistyczny poświęcony biznesowi, gospodarce i giełdzie. Z najważniejszych informacji biznesowych, analiz, podcastów i wielu innych zasobów mogą korzystać studenci, doktoranci oraz pracownicy Uniwersytetu, którzy zyskali bezpłatny dostęp do treści dziennika "Puls Biznesu" w wersji cyfrowej.

Jak się do nich dostać? To proste: wystarczy założyć konto na stronie pb.pl/uekat i w kilka chwil aktywować subskrypcję. To wszystko, co trzeba zrobić, aby uzyskać dostęp do bezpłatnych treści i znaleźć się w gronie prenumeratorów najbardziej opiniotwórczego dziennika biznesowego w Polsce.

Do lektury zachęcają Was JM Rektor prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak oraz redaktor naczelny dziennika – Grzegorz Nawacki.

Od teraz możemy trzymać rękę na pulsie światowych trendów w biznesie i najnowszych technologii!