Cykl webinariów pt. Know-how Biznesu Międzynarodowego: czego nie znajdziecie w książkach

Katedra Międzynarodowych Stosunków Ekonomicznych oraz Koło Naukowe "International Challenge" zapraszają na cykl spotkań z praktykami biznesu międzynarodowego. Pierwszy wykład pt. "Handel transgraniczny w kanale e-commerce” poprowadzi Adam Płotkowski – CEO firmy Babyaisle sp. z o.o. Webinarium odbędzie się w 20 kwietnia 2021 r. (wtorek) w godz. 17.00-18.00.

Webinaria skierowane są przede wszystkim do studentów kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze oraz specjalności Handel Zagraniczny, ale zapraszamy wszystkich zainteresowanych praktycznym wymiarem Biznesu Międzynarodowego.

Proponowana przez nas inicjatywa stanowi oczekiwaną przez studentów możliwość kontaktu z praktykami zajmującymi się na co dzień różnymi aspektami działalności w środowisku międzynarodowym i jest uzupełnieniem oraz rozwinięciem problematyki proponowanej w ramach programu studiów realizowanego na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i specjalności Handel Zagraniczny na kierunku Ekonomia.

Będziemy szukać odpowiedzi na pytanie, jak być skutecznym na rynkach zagranicznych i odnosić sukcesy w biznesie międzynarodowym. To szczególna okazja spotkania z praktykiem-ekspertem w biznesie międzynarodowym i zadania pytania o to czego nie można znaleźć w książkach:)

Webinarium odbędzie się w 20 kwietnia 2021 r. (wtorek) w godz. 17:00-18:00.

Link do webinarium: meet.google.com/ucp-nxwr-fgk

Wydarzenie na Facebooku