Przejdź do menu Przejdź do treści

Członkowie Koła Naukowego Zarządzania "Menedżer" na Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych

W dn. 15-17 listopada br. członkowie Koła Naukowego Zarządzania "Menedżer", funkcjonującego przy Katedrze Przedsiębiorczości i Zarządzania Innowacyjnego brali udział w XVIII Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych pn. "Gospodarka-społeczeństwo-środowisko. Gdzie jesteśmy i dokąd prowadzą nas zmiany?", organizowanym przez Wydział Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu.

Udział w Sympozjum był doskonałą okazją do wygłoszenia przez studentów oraz młodych naukowców referatów w ramach pięciu sesji tematycznych, z których składała się ogólnopolska konferencja.  Członkowie KNZ "Menedżer" godnie reprezentując Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach zaprezentowali aż 3 referaty: 

  • Julianna Koczy oraz Filip Lipiński poruszyli kwestie nowego zjawiska Quiet Quittingu dotyczącego nastawienia do wykonywania obowiązków służbowych. Ponadto, w ramach referatu pt.  „Zjawisko Quiet Quitting wśród polskich pracowników z pokolenia Z, wskazali czynniki motywujące do pracy pokolenie Z na podstawie przeprowadzonego przez siebie badania;
  • Aleksandra Swałek oraz Magdalena Cofala w referacie pt. |Rola empatyzacji w projektowaniu innowacji społecznych|, omówiły wyniki badań prowadzonych w trakcie projektowania innowacji społecznej, która stanowiła odpowiedź na wyzwania osób niewidomych i niedowidzących w transporcie publicznym w  Projekcie Śląska Przestrzeń Innowacji;
  • Filip Lipiński i Stanisław Wiśniewski w referacie pt. |Wpływ studentów na rozwój jakości kształcenia w ośrodkach akademickich|, zwrócili uwagę na różne formy uczestniczenia studentów w podnoszeniu jakości kształcenia, poprzez działalność w samorządach studenckich, strukturach uczelni, komisjach branżowych, a także zwrócili uwagę jak ważna jest ewaluacja z wykorzystaniem kwestionariusza ankietowego, mająca na celu poprawę jakości kształcenia i rozwój uczelnianej infrastruktury. 

Organizatorzy zapewnili także czas na poznanie Sądecczyzny oraz integrację studentów uczelni z całej Polski. W drugim dniu wydarzenia uczestnicy wyruszyli na pieszą wycieczkę do Bacówki nad Wierchomlą, a także zwiedzili cerkwie i uzdrowisko na terenie Beskidu Sądeckiego.

Szczegółową relację z tego wydarzenia można zobaczyć na Instagramie Koła Naukowego Zarządzania |Menedżer|: IG @knmenedzer 

Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu dziękujemy za zaproszenie oraz bardzo sympatyczne przyjęcie i interesujące obrady. 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3