Czwarte webinarium nt. rozwoju osobistego

Kurator i Menedżer kierunku Ekonomia zapraszają na cykl webinariów dotyczących rozwoju osobistego, pt. "Nikt nie rodzi się mistrzem, czyli zarządzanie czasem, zespołem, pieniądzem…". Cykl webinariów skierowany jest przede wszystkim do Studentów kierunku Ekonomia, ale zapraszamy również wszystkich zainteresowanych szeroko pojętym rozwojem osobistym.


Czwarte webinarium nt. rozwoju osobistego

Wykłady zorganizowane są w formie cyklicznych spotkań z praktykami biznesu, którzy specjalizują się w rozwoju osobistym i zarządzaniu kadrami. Prelegenci to osoby działające w różnych obszarach związanych z rozwojem osobistym, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkim, zarządzania zespołem oraz samodoskonalenia.

Czwarte webinarium pt. "Kompetencje XXI wieku" poprowadzi mgr Patrycja Stępel, akredytowany coach ACC w International Coaching Federation.

Termin czwartego webinarium: 2 czerwca 2021 r., godz. 17.30-18:30

Platforma meet: https://meet.google.com/ebj-wpfs-uwg

UWAGA: uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa w webinarium. Webinarium jest bezpłatne, a rejestracja nie jest konieczna.

Dodatkowych informacji udziela menedżer kierunku Ekonomia - dr Jolanta Pasionek, e-mail: jolanta.pasionek@ue.katowice.pl

Informacje szczegółowe znajdują się w załączniku

Zapraszamy serdecznie do udziału w webinariach!