Debata Walentynkowa

W marcu zapraszamy na kolejną edycję, cieszącej się popularnością wśród studentów (i nie tylko), Debaty Walentynkowej.

III edycja Debaty Walentynkowej odbędzie się 9 marca 2016 r. o godzinie 17.00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w Auli CNTI, ul. Bogucicka 5. W tym roku hasło przewodnie brzmi "Seks jest boski". Będzie to okazja aby wysłuchać, a także podjąć dyskusję, z o. Ksawerym Knotzem (kapucyn, doktor teologii pastoralnej), Robertem Lubowieckim (coach relacji intymnych, edukator seksualny, pedagog), a także państwem Marzeną i Maciejem Petela (działacze pro-life, członkowie wspólnoty Domowego Kościoła).

Spotkanie poprowadzą:Agnieszka Skrzypczyk (dziennikarka Radia eM) oraz Marek Kozłowski (lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie). Udział w debacie, jak zawsze, jest BEZPŁATNY.

Serdecznie zapraszają KZA Gaudeamus oraz Katolickie Stowarzyszenie młodzieży Archidiecezji Katowickiej.

debata walentynkowa seks jest boski