Dołącz do organizacji studenckiej ESN

ESN UE Katowice zaprasza na kolejną w tym roku akademickim rekrutację!

Erasmus Student Network to ogólnoeuropejska organizacja studencka, która wspiera programy wymian międzynarodowych, a także studentów przyjeżdżających studiować na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Motto organizacji – Students helping students – towarzyszy członkom ESN UE Katowice już od 10-ciu lat. Sekcja mimo lat doświadczenia nadal potrzebuje ciekawych świata, kreatywnych i komunikatywnych studentów, by wciąż się rozwijać. Jeżeli chcesz aktywnie spędzić czas na studiach, rozwinąć wiele swoich kompetencji oraz pragniesz poznać ludzi z całego świata, to dołączenie do Erasmus Student Network jest najlepszym rozwiązaniem.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 9 i 10 maja, a członków ESN UE Katowice można będzie spotkać 5 i 6 maja w holu budynku A od 9:30 do 14:00.

Swoje podanie możesz złożyć poprzez wypełnienie formularza online.

Więcej informacji znajdziesz na wydarzeniu na naszym profilu Facebook.