Druga edycja projektu Biznes4YOU

Przed nami druga edycja projektu Biznes4YOU, czyli spotkania z inspirującymi praktykami biznesu. Będzie to cykl prelekcji online dotyczących różnych branż biznesu postawionych w świetle pandemii. Już 23 lutego o 18:00 pierwsza prelekcja z Przemysławem Zwolińskim - CEO fabryki Aperam w Polsce.


Interesuje Cię rynek pracy? Zastanawiasz się, jak wpłynęła na niego pandemia? Jesteś ciekaw jak będzie wyglądać praca w przyszłości? Jeśli tak, to zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Prelegentem pierwszego wydarzenia będzie Przemysław Zwoliński - CEO fabryki Aperam w Polsce, odpowiedzialny za Europę Wschodnią, jest także wykładowca oraz prelegent na licznych szkoleniach i warsztatach z dziedziny zarządzania w przemyśle. Praktyk posiadający wieloletnie doświadczenie w optymalizacji złożonych procesów produkcyjnych i managerskich. Poza pracą prowadzi aktywny tryb życia. Uczestnik maratonów i wycieczek górskich.

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w bezpłatnym wydarzeniu w formie live na Facebooku, które odbędzie się już 23 lutego (wtorek) o godzinie 18:00 [zapisz się na prelekcję].