Dzień Dziecka dla Studentów UE Katowice [relacja]

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach uwielbia swoich studentów, dlatego 1 czerwca br. na kampusie Uniwersytetu odbył się specjalny event z okazji Dnia Dziecka. Cieszymy się, że studenci tak licznie brali udział w wydarzeniu.

Dla uczestników biorących udział w wydarzeniu przewidzianych zostało wiele atrakcji, m.in. tzw. strefa chillu, w której studenci mogli odpocząć na leżakach wsłuchując się w muzykę serwowaną przez AS Radio. Przed budynkiem, był także słodki poczęstunek w formie waty cukrowej oraz popcornu, aby osłodzić ten dzień naszym studentom.

Podczas wydarzenia była okazja do zagrania w koło fortuny, w którym studenci mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o Uczelni.

W wydarzeniu uczestniczyły organizacje studenckie, takie jak: NZS oraz Paneuropa, z którymi studenci mogli porozmawiać o ich działalności, zagrać w gry planszowe oraz w badmintona.

1 czerwca to także rozpoczęcie rekrutacji na studia, dlatego Studenci wybierający się na studia II stopnia mogli w tym czasie  porozmawiać z Działem Rekrutacji oraz skorzystać z komputerów w celu zapisania się na wymarzony kierunek.