Przejdź do menu Przejdź do treści

Eksperci EY na zajęciach z Podstaw audytu finansowego na kierunku Finanse i rachunkowość

Początkiem maja na zaproszenie Dziekana Wydziału Finansów dr hab. Andrzeja Piosika, prof. UE i dr Iwony Franczak mieliśmy okazję gościć ekspertów EY w ramach zajęć z Podstaw audytu finansowego na kierunku Finanse i rachunkowość specjalność Rachunkowość i rewizja finansowa.

Tajniki pracy audytora, odpowiedzialność biegłego rewidenta oraz ćwiczenia w Excel na środkach trwałych zaprezentowali: Wiktoria Kozar, Senior Menadżerka w Zespole Audytu Ogólnego oraz Wojciech Świgoń, Parter w Zespole Audytu Ogólnego.

Była to pierwsza wizyta, rozpoczynająca stałą współpracę pomiędzy środowiskiem akademickim, a biznesowym i już w kolejnym roku akademickim przedstawiciele firmy EY dodadzą praktyczny, biznesowy aspekt do nowego kierunku studiów Rewizja finansowa utworzonym na Wydziale Finansów.

O EY Polska – Audyt

Dział Audytu w EY Polska to miejsce, w którym poznasz praktyczną stronę biznesu. Odkryjesz świat przedsiębiorczości pracując dla klientów z różnych branż – od produkcji czekoladek, leków, czy wytopu stali, przez działania systemów billingowych oraz telewizji, aż do rozdania nagród w Plebiscycie na Sportowca Roku czy na Najlepszy Plakat. Mamy na pokładzie wyjątkowych, profesjonalnych i gotowych do pomocy ludzi, którzy pokażą Ci, że audyt to znacznie więcej niż tylko rachunkowość i sprawozdawczość. Nasi audytorzy to doradcy, kompleksowo patrzący na działalność firm, wykorzystujący doświadczenie, kompetencje i technologie w budowaniu zaufania dla naszych klientów.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3