Finał konkursu w ramach VIII edycji Ogólnopolskiej Konferencji "Uniwersytecka Liga Logistyków"

15 kwietnia br. w godz. 9:00-16:00 w Auli CNTI odbędzie się finał konkursu w ramach VIII edycji Ogólnopolskiej Konferencji "Uniwersytecka Liga Logistyków". Wydarzenie organizuje Koło Naukowe Logistyki "Dialog". Konkurs został objęty Patronatem Honorowym JM Rektor prof. dr hab. inż. Celiny M. Olszak.

Finał konkursu "Uniwersytecka Liga Logistyków" gromadzi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach 10 najlepszych drużyn z uczelni wyższych z całej Polski. To coroczna inicjatywa członków Koła Naukowego Logistyki DIALOG. Tegorocznym tematem konkursu jest "Optymalizacja procesów magazynowych w sklepach w celu zwiększenia wydajności oraz bezpieczeństwa pracowników". Celem konkursu jest pobudzenie zainteresowania tematyką logistyki magazynowej oraz wzmacnianie relacji Akademia-Biznes-Studenci.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.