Przejdź do menu Przejdź do treści

"Garderoba menedżera" - relacja z warsztatów

7 czerwca br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbyły się warsztaty z cyklu "Zarządzanie w praktyce", organizowane przez Prorektora ds. Edukacji i Współpracy z Zagranicą, prof. dra hab. Wojciecha Dyducha.

To już trzecie spotkanie z cyklu "Zarządzanie w praktyce". Warsztaty pt. "Garderoba menedżera - czyli jak dobrze wyglądać i nie popełniać błędów" poprowadził Jan Adamski - przedsiębiorca, doradca oraz bloger modowy z Warszawy.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzieli się m.in. o tym, jak poprawnie ubrać się na spotkanie biznesowe - zarówno oficjalne, jak i casualowe – oraz o stereotypach dotyczących mody męskiej. Poruszona została również kwestia "grzechów marynarkowych", tj. tego, czego należy unikać kupując czy też zakładając marynarkę. Poprawne wiązanie krawata na kilka sposobów z pewnością nie będzie sprawiało już także żadnego problemu uczestnikom spotkania. Jan Adamski przedstawił także praktyczne wskazówki, które przydadzą się podczas dobierania stroju na każdą okazję.

Zachęcamy do odwiedzenia bloga Jana Adamskiego: www.janadamski.eu.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3