Global Management Challenge - zapisy

Trwają poszukiwania ambitnych studentów do uczestnictwa w grywalizacji Global Management Challenge! GMC to jedno z najlepszych szkoleń biznesowych na bazie grywalizacji na świecie (w pełni on-line). Jest doskonałym treningiem zarządzania zarówno dla menedżerów jak i początkujących talentów. Jest to przede wszystkim rozwój i zdobywanie wiedzy w sposób praktyczny. Udział w projekcie jest całkowicie darmowy! Uczestnicy (w zespołach od 3 do 5 osób) zarządzają wirtualną firmą, a ich zadaniem jest opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju.

Główne korzyści z udziału w GMC:

• Rozwój wiedzy w obszarach takich jak analiza biznesowa, zarządzanie strategiczne
  • Rozwinięcie kompetencji miękkich takich jak praca w zespole i komunikacja
  • Poszerzenie świadomości biznesowej
  • Grywalizacja rozwijająca cenne praktyczne umiejętności biznesowe
  • Poznanie w praktyce mechanizmów działania przedsiębiorstwa na podstawie symulacji

Do wygrania wyjazd na finały światowe oraz studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego. Zbierz drużynę, wejdź na stronę, zarejestruj się i graj w największą symulację biznesową świata @GMC Poland!

REJESTRACJA