HOSSA na wiosnę

HOSSA zadbała o wiosenny wizerunek studentów i do oferty sklepu wróciła wasza ulubiona szara bluza "Collage Basic" w pełnej rozmiarówce!

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego W Katowicach "Hossa" poprzez swoje działania promuje wizerunek Uniwersytetu wśród studentów i absolwentów. Flagowym projektem Hossy jest utworzenie Sklepu UE z odzieżą oraz gadżetami związanymi z Uniwersytetem.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Stowarzyszenia Hossa, na której znajdziecie szeroką gamę bluz, T-shirtów i innych artykułów – w tym waszą ulubioną "College Basic" we wszystkich rozmiarach!

Zamówienia możecie składać poprzez Fanpage Stowarzyszenia lub bezpośrednio w sklepie, który znajduje się w pokoju 217F i jest czynny w każdą środę w godzinach 11:00 – 15:00.