Hossa wraca po przerwie wakacyjnej

W nowym roku akademickim zapraszamy do Sklepu UE z odzieżą i gadżetami uczelnianymi prowadzonego przez Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach "Hossa".

"Hossa" jest organizacją wspierającą funkcjonowanie Samorządu Studentów Uniwersytetu. Działalność Stowarzyszenia opiera się na promocji wizerunku Uniwersytetu wśród studentów oraz absolwentów. Poprzez swoje działania, Hossa dąży do integracji społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego. Najważniejszy projekt Stowarzyszenia "Hossa" to powstanie sklepu z odzieżą oraz gadżetami związanymi z Uniwersytetem. 

Informujemy, że w roku akademickim 2015/2016 Stowarzyszenie Hossa nie prowadzi sprzedaży w budynku CNTI. Bezpośredniego zakupu produktów oraz osobistego odbioru zamówienia dokonać można w określonych terminach w biurze Stowarzyszenia "Hossa" (219 F).

Terminy sprzedaży oraz odbioru zamówień znajdują się w zakładce KONTAKT na stronie internetowej www.sklep.ue.katowice.pl i aktualizowane są z miesięcznym wyprzedzeniem. Istnieje również możliwość zamówienia produktów za pomocą strony z dostawą kurierem.

Zapraszamy!