I Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa

W dniach 18-19 kwietnia br. w CINiBA odbędzie się I Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa pt. "Nowe media i technologie we współczesnej komunikacji marketingowej" organizowana przez Koło Naukowe Marketingu MERITUM działające na naszej Uczelni.

W dniach 18-19 kwietnia br. w CINiBA odbędzie się I Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa pt. "Nowe media i technologie we współczesnej komunikacji marketingowej" organizowana przez Koło Naukowe Marketingu MERITUM działające na naszej Uczelni.

Wśród podstawowych celów Konferencji wyróżnić należy mi.in prezentację dorobku studentów w zakresie badań nad nowymi formami/narzędziami promocji i komunikacji we współczesnym marketingu, pogłębienie wiedzy związanej z nowymi technologiami wykorzystywanymi w komunikacji marketingowej oraz integrację środowisk studenckich poprzez dyskusję nad wspólnym obszarem zainteresowań. Więcej informacji oraz karty zgłoszeniowe i wymogi edytorskie dla nadsyłanych tekstów można znaleźć na www.facebook.pl: Naukowe Koło Marketingu Meritum lub, pod adresem wydarzenia.

Ważne informacje:

1. Kartę zgłoszeniową (załącznik nr 1) wraz z imieniem i nazwiskiem, danymi do korespondencji, nazwą uczelni (instytucji) oraz proponowaną tematyką referatu należy przesłać organizatorom do dnia 10 lutego 2013 r. na adres meritum.ue.katowice@gmail.com.

2. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wniesienie opłaty konferencyjnej w wysokości 100 zł, którą należy wpłacić do dnia 10 lutego 2013 r. na rachunek, który zostanie wysłany do Państwa w e-mailu zwrotnym po otrzymaniu przez nas zgłoszenia.

3. Opłata konferencyjna obejmuje 2 obiady, lunch-box, spotkanie integracyjne, poczęstunek w trakcie przerw kawowych, uczestnictwo w dodatkowych atrakcjach m.in. wycieczka do obiektów należących do Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, materiały konferencyjne oraz recenzowana publikacja pokonferencyjna.

4. Uczestnicy konferencji zapewniają sobie nocleg we własnym zakresie – możliwa jest rezerwacja pokoju przez organizatorów.

5. Referaty spełniające wymogi edytorskie (załącznik nr 2) należy nadsyłać do dnia 1 marca 2013 r. na adres meritum.ue.katowice@gmail.com (w tytule wiadomości: "Referat – Imię Nazwisko")

6. Istnieje możliwość uczestnictwa w konferencji bez nadsyłania referatu. Opłata konferencyjna nie ulega zmianie.

7. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W Konferencji wezmą udział również studenci z Uniwersytetu Konstantyna Filozofa w Nitrze na Słowacji.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji.